Informacje medialne

Książka eksperta od odchudzania Jona Gabriela – „Metoda Gabriela” – zbiera obecnie zachwycające recenzje ze strony krytyków, lekarzy, sławnych, jak i zwykłych ludzi.

Jonowi nie tylko udało się zrzucić ponad 100 kg bez stosowania diety oraz poddawania się zabiegom chirurgicznym, lecz co bardziej zdumiewające, jego ciało nie wykazuje praktycznie żadnych oznak, jakoby kiedyś miał być chorobliwie otyły.

Jego wyjątkowe i innowacyjne podejście do zrzucenia zbędnych kilogramów poparte zostało rzetelnymi, nowatorskimi badaniami w dziedzinie otyłości. W czasie swoich czteroletnich doświadczeń przeanalizował wpływ biochemii, neurobiologii, fizyki kwantowej oraz świadomości ludzkiej na odchudzanie. W rezultacie opracował metodę, która przeciwstawia się „zdroworozsądkowej mądrości”, jednak przynosi spektakularne i długotrwałe korzyści.

Sławy cierpiące z powodu otyłości, takie jak córki Muhammada Ali –  Khaliah, oraz Robin Moran, gwiazda programu „Super Obese” na kanale Discovery, zostały gorącymi zwolenniczkami metody Jona. Nawet w mediach pojawiły się doniesienia o tej niezwykłej metodzie, zwłaszcza w australijskich programach informacyjnych, ale również w wielu programach radiowych oraz gazetach na całym świecie.

Metoda Jona to prosty sposób do trwałej utraty wagi polecany wszystkim, którzy uporczywie walczą ze zbędnymi kilogramami.

Dodaj komentarz