Historia Jona

 

Witam.

Nazywam się Jon Gabriel.
Na zdjęciach u góry strony to naprawdę jestem ja, „przed i po”. Zrzuciłem ponad 100 kg bez stosowania diety oraz zabiegów chirurgicznych.

Może ktoś z was poznał moją historię z programów informacyjnych. Być może słyszeliście o Khaliah, córce Muhammada Ali, która w kilku audycjach telewizyjnych opowiadała o mojej metodzie.

O mojej historii mogliście też dowiedzieć się z wielu gazet, czasopism oraz programów radiowych.

Jeśli chcecie schudnąć i utrzymać nową wagę, być może wam pomogę.

Ale musicie zrozumieć:

 

To NIE jest dieta.
To NIE polega na wyczerpujących ćwiczeniach fizycznych.
To NIE jest związane z kosztownym członkostwem w siłowni.
To NIE jest żaden lek.
To NIE jest żaden plan żywieniowy.

Szczerze, to nie jest nic z tych rzeczy, o których słyszeliście lub które widzieliście dotychczas.
I właśnie dlatego metoda Gabriela jest taka wyjątkowa.
Upłynęło zaledwie 6 miesięcy od momentu, jak opiekunka mojej córki, Carole Skabe, dowiedziała się ode mnie o metodzie, a schudła aż 40 kg – bez stosowania diety.
Jej 14-letnia wnuczka, Chantelle w dwa miesiące pozbyła się aż 20 kg. Teraz Chantell przemawia razem ze mną na różnych wykładach i konferencjach. Tym sposobem pomaga nastolatkom pozbyć się nadwagi na zawsze.
Wywiad, który przeprowadziła ze mną pani Gabrielle Hart z radia XLR, zainspirował ją do tego stopnia, że schudła ponad 17 kg. To właśnie tyle próbowała zrzucić od lat, a teraz udało jej się w ciągu zaledwie czterech tygodni. Niedawno dostałem od niej propozycję, abym został ekspertem od odchudzania w jej cotygodniowej audycji radiowej.

 

Chudłem około 3 kg tygodniowo


Metoda opiera się na zupełnie odmiennych zasadach od diety. Gdy stosujemy dietę, na początku zrzucamy nadwagę w bardzo szybkim tempie, potem coraz wolniej i wolniej, aż w końcu nie możemy już zrzucić ani kilograma więcej. A wtedy to zamiast dalej wpływać na obniżenie masy ciała, owa dieta powstrzymuje od tego, abyśmy znowu nie przytyli. Prędzej czy później znowu zaczniemy się objadać, porzucimy dietę, a co za tym idzie, z powrotem wrócimy do poprzedniej wagi. Jest to tzw. dieta wywołująca efekt jo-jo. To dość smutne, ale przytrafia się to za każdym razem, gdy próbujemy zmusić się do zrzucenia wagi.

Na szczęście, tym razem mnie to ominęło. Nie zmuszałem się do zrzucenia wagi, moje ciało samo tego chciało, a więc chudłem coraz szybciej.

To, że moje ciało nie ma teraz praktycznie żadnych śladów po jakichkolwiek problemach z nadwagą, naprawdę zadziwiło lekarzy.

A najlepsze w tym wszystkim było to, że gdy moja waga naprawdę szybko spadała, nie musiałem niczego sobie odmawiać. Jadłem wszystko, na co miałem ochotę.

Teraz, po czterech latach, nadal jestem szczęśliwy, szczupły i zdrowy. Obecnie ważę dokładnie 83,5 kg, a utrzymanie takiej wagi jest dziecinnie proste. Moje ciało po prostu nie toleruje żadnych dodatkowych kilogramów. Moje ciało chce być szczupłe.

Jak to możliwe? Wszystko wyjaśniam w mojej książce – Metoda Gabriela.

Zaraz po mojej przemianie oraz po tym jak zainteresowały się mną media, byłem po prostu zasypywany telefonami od ludzi, którzy zmagali się z nadwagą.

Zacząłem opowiadać ludziom, jak tego dokonałem. Jednak coraz więcej osób chciało poznać szczegóły, aż w końcu doszło do tego, że fizycznie nie mogłem temu sprostać.

Wtedy właśnie postanowiłem napisać książkę, która wszystko wyjaśnia.

Metoda Gabriela wyjaśnia, jak bez stosowania diety w prosty i naturalny sposób zrzucić wagę, współpracując z naturalnym programem genetycznym swego ciała.

 

Z Metody Gabriela dowiecie się jak:

Zrzucić wagę bez stosowania diety, sprawiając, aby nasze ciało chciało być szczupłe.

Gdy tylko zrozumiesz, na czym polega ta rewolucyjna metoda, zrzucisz wagę w prosty i naturalny sposób.

Twoje ciało przestawi się na tryb „odchudzanie” i właściwie to pomoże schudnąć.

Stajesz się naturalnie szczupłą osobą – jesz to, na co masz ochotę, a przy tym czerpiesz radość z życia w czasie odchudzania oraz gdy osiągniesz swój cel.

 

W książce znajdują się informacje, dzięki którym dowiesz się, dlaczego na początku Twoje ciało chce utrzymać nadwagę. Poznasz też  sposób, w jaki należy  wyeliminować prawdziwe przyczyny nadwagi i sprawić, aby ciało chciało być szczupłe.

W zasadzie to tyle musicie wiedzieć, bo kiedy Twoje ciało zechce być szczupłe, stanie się Twoim sojusznikiem. Właściwie to nawet pomaga zrzucić wagę, a ja doświadczając tego osobiście, mogę wam powiedzieć, że nie ma nic łatwiejszego i naturalniejszego niż zrzucenie zbędnych kilogramów, gdy Twoje ciało samo tego chce.

Oczywiście w toku moich badań odkryłem znacznie więcej przydatnych informacji.

W Metodzie Gabriela znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji…

 • Trzy rzeczy, które robiłem każdego dnia, żeby zahamować produkcję tłuszczu.
 • To nie ilość jedzenia sprawia, że tyjemy – strona 29.
 • Jedyna różnica pomiędzy Tobą, a naturalnie szczupłą osobą (i to nie jest to, o czym myślisz) – strona 31.
 • Najważniejszy czynnik dotyczący utraty wagi, jaki udało mi się odkryć – strona 5
 • Jaką rolę w odchudzaniu odgrywają nasze geny – strona 32.
 • W jaki sposób ciało wykorzystuje tłuszcz, aby chronić nas przed zagrożeniami z zewnątrz i jak możemy to zmienić – strona 32.
 • Pięć czynników, o których niewiele wiadomo, a które przyczyniają się do tycia… nawet, gdy jesteśmy na diecie! – strona 39.
 • Prosta, udowodniona naukowo technika wzmocnienia potęgi umysłu, tzw. SMART Mode oraz jak używać owej techniki, aby przyczyniła się do zgubienia wagi, a także abyśmy wyróżniali się w innych sferach życia, takich jak relacje międzyludzkie, kariera zawodowa czy finanse – strona 73.
 • Jak zmusić nasz „gadzi móżdżek”. aby zahamował produkcję tłuszczu – strona 93.
 • Co robić przed pójściem do łóżka, aby ciało spalało tłuszcz także w nocy – strona 101.
 • Dlaczego diety nie skutkują i zmuszają nas, abyśmy przytyli – strona 109.
 • Jak schudnąć, jedząc więcej – strona 111.
 • Sekret pewnej Dunki, która dożyła 115 lat – strona 126.
 • Dlaczego słońce hamuje produkcję tłuszczu… i w jaki sposób można schudnąć, siedząc zaledwie pięć minut dziennie na słońcu – strona 135.
 • „Trzy przeszkody”, które stoją na drodze to tego, aby nasz organizm czerpał z posiłków niezbędne wartości odżywcze – strona 137.
 • Dlaczego choroby przyzębia mogą przyczyniać się do tycia oraz jak można zrzucić nadwagę, dbając po prostu o zęby – strona 142.
 • Zaskakujące powiązanie pomiędzy bezdechem sennym a produkcją tłuszczu – strona 147.
 • Jakie chemiczne dodatki do żywności sprawiają, że mózg pozwala na produkcję tłuszczu i jak ich unikać – strona 155.
 • Jak można schudnąć, jedząc ile chcemy i co tylko chcemy! (Ważne jest kiedy to robimy) –strona 163.
 • Jak można zamienić każde danie (nawet pizzę i dania z McDonaldsa) w zdrowy, pożywny posiłek. Radykalny pomysł? Tak! A czy działa? Jak najbardziej! – strona 166.
 • Dlaczego „eksperci” (którzy sami nigdy nie borykali się z nadwagą) wcale nie mają  racji na temat ćwiczeń fizycznych – strona 174.
 • W jaki sposób pewna kobieta zrzuciła 14 kg, gdy przestała wykonywać ciężkie ćwiczenia fizyczne – strona 181.
 • W jaki sposób całkowicie wyeliminować łaknienie – natychmiast – strona 220.
 • Oraz mnóstwo innych niezwykłych spostrzeżeń, o których dowiesz się z mojej książki…

 

Metoda Gabriela to NIE dieta. Nie jest to też żaden program. To jest pomysł i podejście… które… zmusza Twoje ciało, aby ono chciało być szczupłe. Bez trudu. Nie potrzebna ani silna wola, niebezpieczne leki czy zabiegi chirurgiczne.

Zapomniałem już o bezustannym stosowaniu diety! Ty też zapomnisz, gdy tylko zrozumiesz zasady Metody Gabriela

Pokażę Ci też jak:

 • Cofnąć insulinoodporność oraz zespół metaboliczny
 • Utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i kontrolować cukrzycę typu II
 • Zwiększyć poziom energii
 • Zbytnio nie stresować się i żyć pełnią życia

Wiele zasad Metody Gabriela możesz zastosować w innych dziedzinach życia, więc nie tylko przemienisz swoje ciało, ale całe swoje życie.

Oczywiście, nie tylko ja mogę cieszyć się niezwykłymi efektami. Spójrzcie na filmik przedstawiający Helen Duhigg nakręcony zaledwie 8 tygodni po tym jak przeczytała Metodę Gabriela.

Gdy dokładnie zrozumiesz, na czym polega moja metoda…

 • Nadasz swojej skórze zdrowszy i piękniejszy wygląd
 • Poczujesz się lżejszy, a zwiększony poziom energii wystarczy Ci na cały dzień
 • Ochronisz i wzmocnisz swoje ciało
 • Schudniesz i poczujesz się wspaniale – bez stosowania diety
 • Nabierzesz więcej pewności siebie
 • W prosty i przyjemny sposób uzyskasz smukłą sylwetkę

Jeden komentarz do “Historia Jona”

 1. Jestem bardzo zainteresowana tą metodą. Biorę insulinę, która powoduje dalszy przyrost kilogramów. Być może jest to dla mnie jakaś szansa na lepsze życie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.